Domov Ako si vybrať Veľké domáce spotrebiče Recenzia práčky NEKO WN80-C1F10D

Recenzia práčky NEKO WN80-C1F10D

Mladá, rýchlo sa rozvíjajúca značka NEKO dobýva nové segmenty trhu. Hovoríme o domácich spotrebičoch na umývanie. Práčky NEKO sú v Rusku prezentované v troch modeloch. NEKO WN80-C1F10D je najstarší v rade. Ponúka maximálnu funkčnosť, zaťaženie až 8 kg bielizne so skromnými rozmermi a rozumnou cenou. Týmto upútala moju pozornosť. Pripravil som pre vás komplexnú recenziu práčok Neko, najmä modelu NEKO WN80-C1F10D, aby ste dokázali, že platiť viac za značku v roku 2019 nie je potrebné.

Dizajn

NEKO WN80-C1F10D

NEKO WN80-C1F10D je vyrobený v klasickej bielej farbe. Ovládací panel s LED displejom v hornej časti je zvýraznený čiernou farbou -vyzerá veľmi bohato... Rozmery - 84,5 × 59,7 × 55,7 cm, hmotnosť - 72 kg. Ideálne hodnoty pre stroj so zaťažením 8 kg.

Funkcia - Tvar trupu bumerangu: Bočné panely kufra majú rebrovaný povrch, ktorý zvyšuje odolnosť kufra proti vibráciám, a preto znižuje hluk počas prevádzky.

Ovládanie

NEKO WN80-C1F10D

Ovládanie NEKO WN80-C1F10D je implementované pohodlne. Voľba režimu sa vykonáva otočnou páčkou, ďalšie parametre sa volia pomocou dotykových tlačidiel a sú indikované príslušnými ikonami na LED displeji.

Programy prania a ďalšie funkcie

NEKO WN80-C1F10D

Automatická práčka NEKO WN80-C1F10D má 15 umývacích programov, vrátane „manuálneho“ a rýchleho 15-minútového. Pre takmer každý program je k dispozícii nastavenie teploty (až 90 stupňov) a výkon odstreďovania (až 1 000 ot./min) - môžete si zvoliť optimálny režim pre vaše oblečenie. Odporúčam vám, aby ste sa oboznámili s odporúčaniami výrobcov odevov. Maximálna teplota 900 by sa mali používať iba na silne znečistené predmety vyrobené z určitých materiálov.

Ďalšie funkcie:

 • Zostáva čas do konca umývania... Na displeji sa vždy zobrazí aktuálny čas zostávajúci do konca procesu.
 • Časovač odloženia... Vložte svoje prádlo a vyberte čas spustenia, aby sa stroj po príchode dokončil. Musíte len zavesiť bielizeň.
 • Ľahké žehlenie - aktivujte túto funkciu pomocou dotykového tlačidla a práčka zníži počet otáčok odstredenia, aby bola bielizeň menej pokrčená.
 • Eko-logika systém sa skladá z mnohých senzorov, ktoré určujú hmotnosť naplnenej bielizne a potrebné množstvo vody. Napríklad niekoľko tričiek spotrebuje podstatne menej ako veľká deka. Dôsledkom sú úspory energie: čerpadlo a vykurovacie teleso pracujú menej. Energetická trieda tohto stroja - A +++
 • Kontrola peny... Ak je pred opláchnutím nadmerné množstvo peny, odčerpá sa z nádrže pomocou čerpadla. Dostanete perfektne opláchnuté prádlo. A pri praní detského oblečenia je v príslušnom programe predvolene povolené dvojité pláchanie.
 • Kontrola nevyváženosti - počas prania stroj rovnomerne rozdeľuje bielizeň vo vnútri bubna, čím znižuje nadmerné namáhanie jednotlivých komponentov a zostáv a predlžuje ich životnosť.
 • Systém ochrany proti odrezaniu vody. Ak sa náhle vypne, stroj prejde do režimu núdzovej prevádzky a čoskoro sa vypne. Po obnovení dodávky vody bude program pokračovať od bodu, v ktorom bolo pranie prerušené. Tým sa zabráni poškodeniu prvkov stroja v prípade problémov s prívodom vody.
 • Ochrana proti úniku... Táto funkcia vám pomôže nezaplaviť susedov v prípade poruchy stroja. Keď voda ide ďalej nádrž, stroj prejde do núdzovej prevádzky a čoskoro sa vypne. Na displeji sa zobrazí chybový kód. Zostáva informovať zástupcu servisného strediska.
 • Predchádzajúca funkcia je implementovaná na základe systému detekcie chýb. Stroj upozorní majiteľa na každú neobvyklú situáciu príslušným kódom na displeji.
 • Detský zámok... Stlačením kombinácie klávesov môžete uzamknúť ovládací panel počas prania.

Výhody

NEKO WN80-C1F10D

 1. Energetická trieda - A +++.
 2. Trieda prania - A.
 3. Bezkartáčový motor.
 4. Minimálna úroveň hluku a vibrácií počas prania a odstreďovania.
 5. Dvere dokorán.
 6. Jednoduché dotykové ovládanie.
 7. Veľké množstvo pracích programov, vrátane neštandardných (pranie košieľ, šport, detské oblečenie), s možnosťou nastavenia teploty vody a rýchlosti odstreďovania.

Pochybujete, ktorá práčka je lepšie zvoliť? Tu je pevný argument pre NEKO - cena je minimálne o štvrtinu nižšia ako cena, ktorú slávne značky pýtajú za vybavenie s podobnou funkčnosťou.

Špičková funkčnosť a 12-mesačný záručný servis sú zárukou dobrej práčky a dobrej práčky áno NEKO.

Práčky Neko si môžete kúpiť v internetovom obchode Elex.

3496 0

Pridať komentár

Ako si vybrať

Recenzie

Opravy