Domov Recenzie Recenzia televízora Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Recenzia televízora Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Znalci LCD televízorov s jasným, maximálne realistickým obrazom nájdu v modeli 4S 43 T2 od spoločnosti Xiaomi mnoho výhod: kvalitný obraz, priestorový zvuk, užívateľsky prívetivé rozhranie, rýchle nastavenie, nepretržitá prevádzka. Priemerné ceny sú od 20 do 24 tisíc rubľov. Zozbieral som najdôležitejšie vlastnosti televízora, preštudoval som recenzie a názory odborníkov, zdôraznil výhody a nevýhody. Výsledok je na konci preskúmania.

Tento model sa zúčastňuje na hodnotenie najlepších televízorov a v poradie najlepších televízorov 43 palcov.









Obrazovka

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

43-palcová obrazovka, rozlíšenie - 3840 × 3160, priame LED podsvietenie. Jasný a žiarivý farebný panel VA. Obnovovacia frekvencia je 60 Hz. Obrazovka podporuje technológiu HDR (4K Ultra) pre detail a vylepšenú reprodukciu farieb.

V porovnaní s konkurenciou blízkou cenou má Panasonic TX-43DR300ZZ nižšie rozlíšenie a nižší index obnovovacej frekvencie. Modely s podobnou alebo vylepšenou kvalitou obrazu budú stáť o niečo viac.

Xiaomi 4S 43 T2 má funkciu ochrany očí, ktorú je potrebné pre bezpečné sledovanie zapnúť manuálne. Odporúčaná vzdialenosť od obrazovky k úrovni očí je 181 cm.

Vzhľad

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

TV skrinka je sivá, vyrobená z kovu s využitím technológie bezproblémového ohýbania. Zmenšená hrúbka rámu prispieva k realistickému vnímaniu obrazu. Hrúbka so stojanom - 23,3 cm. Možnosť montáže na stenu VESA300 × 300 mm... Stojan je možné demontovať.

Konektory

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Televízor je vybavený všetkými potrebnými konektormi:

  • dva USB;
  • tri HDMI;
  • jeden vstup pre pripojenie k lokálnej sieti;
  • pre káblovú televíziu;
  • pre satelitnú TV;
  • komponentné a kompozitné vstupy;
  • slot CI + 1,4;
  • 3,5 mm výstup pre pripojenie slúchadiel a audio systému;
  • optický zvukový výstup.

Wi-Fi pripojenie, Bluetooth 4.2 s nízkou spotrebou energie, čím sa nemôžu pochváliť všetci priami konkurenti. Panasonic TX-43DR300ZZ nemá podporu Wi-Fi a Hyundai H-LED43U601BS2S a Thomson T43USM5200 nepodporujú bluetooth.

Zvuk

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Reproduktorový systém - dva reproduktory podporujúce DTS-HD a Dolby Audio s výstupným výkonom 16 W. Spolu s nízkofrekvenčnými stereofónnymi efektmi vytvára prehrávanie pohlcujúci divácky zážitok.

V závislosti od požiadaviek na kvalitu zvuku môžete hľadať pokročilejšie modely. Napríklad preplatiť 1000 rubľov za Thomson T43USM5200 s ďalšou funkciou vyrovnania hlasitosti alebo hľadajte techniku ​​s vyššou zvukovou silou. Ale táto možnosť je vzhľadom na celú škálu možností celkom dobrá.

Funkcie

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Model funguje na Androide. Knižnica médií obsahuje filmy a programy pre viac ako 700 tisíc hodín pozerania. Funkcia PatchWall - s pribúdajúcimi hodinami prezerania je obsah triedený presnejšie na základe preferencií. Ďalej môžete vysielať obsah zo svojho smartphonu na obrazovku.

K dispozícii je funkcia TimeShift (zastavenie počas sledovania) a nahrávanie videa. Hlasové ovládanie: dá sa ním ovládať televízia a ďalšie zariadenia Xiaomi.

Nie sú tu k dispozícii žiadne funkcie automatického vypnutia ani funkcie ochrany detí, napríklad v Thomson T43USM5200, za ktoré preplatíte iba 500 - 1 000 rubľov.

Výhody a nevýhody

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Výhody:

  • efekt úplného ponorenia;
  • pohodlie, funkčnosť, jednoduché rozhranie;
  • hlasové ovládanie;
  • prijateľná cena s toľkými vymoženosťami;
  • lakonický dizajn, bezšvový rám;
  • veľká uhlopriečka;
  • Priame podsvietenie LED;
  • hlasitosť zvuku;
  • podpora Wi-Fi, Bluetooth;
  • prítomnosť zabudovanej pamäte.

Minusy:

  • nedostatočne funkčné diaľkové ovládanie;
  • musíte manuálne nakonfigurovať automatické aktualizácie aplikácií;
  • niekedy sa aplikácie spomalia, ak sú nastavenia nesprávne, nastávajú problémy so spúšťaním videí z Youtube;
  • nie je možné prezerať 3D obrázky;
  • žiadna zakrivená obrazovka;
  • nedostatok vstavanej kamery.

závery

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2

Model 4S 43 T2 od Xiaomi zaujme tých, ktorí hľadajú vysoko kvalitné domáce spotrebiče a nemajú náladu experimentovať s funkciami a inováciami rozhraní, ktoré nie sú vždy potrebné. Pri prezeraní obsahu prevláda dizajn a praktickosť.

Model je nový (2019), s mnohými funkciami a vlastnosťami vyhráva na pozadí starších analógov (Panasonic TX-43DR300ZZ - 2016, Thomson T43USM5200 - 2018). Fanúšikovia Xiaomi, ktorí majú doma ďalšie zariadenia od tohto výrobcu, dajú prednosť tejto značke.

4093 0

Pridať komentár

Ako si vybrať

Recenzie

Opravy